Om oss


Ps Anlegg er et maskinentreprenørfirma som ble etablert i 1999.

På denne tiden bestod firmaet av to ansatte, brødrene Trond og Egil Pedersen.
Firmaet har siden den gang hatt en stor vekst og utvikling.

I 2014 ble organisasjonen styrket, da den ledende maskinentreprenøren på Sørlandet, TT Anlegg, kjøpte seg inn og ble medeier i firmaet.

Vi holder til i Østerhus Industriområde i Grimstad, hvor vi har eget verksted og kontorer.
Bedriften består i dag av 60 dyktige og godt kvalifiserte medarbeidere og en stor og moderne maskinpark.

 

Trond Pedersen
Daglig leder
Tlf: 916 42 170
E-post: trond@psanlegg.no
Egil Pedersen
Bergspreningsleder / Skytebas
Tlf: 908 59 631
E-post: egil@psanlegg.no
Jens Rune Gjeruldsen
HMS / KS
Tlf: 488 84 224
E-post: jens@psanlegg.no
Olaf Olsen
Prosjektleder
Tlf: 915 20 498
E-post: olaf@psanlegg.no
Kim Ronny Hansen
Prosjektleder tele/fiber
Tlf: 907 55 484
E-post: kim-ronny@psanlegg.no

John Røinås
Kalkulasjon
Tlf: 466 13 672
E-post: john@psanlegg.no

Inger Elen Pedersen
Regnskap
Tlf: 994 49 166
E-post: inger-elen@psanlegg.no